Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Zakończenie roku szkolnego 2023-2024W dniu 21.06.2024 odbyła się uroczysta akademia z okazji zakończenia roku szkolnego.
Pani dyrektor dr Katarzyna Wróbel, pogratulowała młodzieży sukcesów edukacyjnych a następnie, wręczone zostały wyróżnionym uczniom świadectwa „z paskiem”.
Jednak to nie wszystko… W ZSB nie brakuje zdolnych, kreatywnych, młodych ludzi.
Wiktoria Frydecka, Andżelika Skorupa, Dominika Strzech otrzymały wyróżnienie w konkursie grafiki komputerowej: „Zastosowanie wirtualnej rzeczywistości w życiu codziennymi w edukacji”. Warto wspomnieć o tym, że Dominika Strzech zasłużyła na wyróżnienie aż w dwóch kategoriach – artystycznej i wizjonerskiej. Wszystkie nagrodzone dziewczyny otrzymały nominację od pani dziekan dr hab. Anny Timofiejczuk, na ambasadora Wydziału Mechaniczno – Technologicznego Politechniki Śląskiej na rok 2024/2025.
Gratulacje otrzymali również nasi uzdolnieni geodeci: Adam Knapik, Bartosz Sławik, Jakub Tkaczyk, za zajęcie II miejsca drużynowo w Wojewódzkim Konkursie Geodezyjnym „Geodezja z pasją”.
Warto również wspomnieć o sukcesie Larsa Kurtoka, który zdobył I miejsce i indeks, w konkursie języka niemieckiego organizowanym przez Akademię Nauk Stosowanych w Raciborzu.
Uroczystość uświetnił występ wokalny Michaliny Reis oraz Małgorzaty Pakuły. Konferansjerką i sporządzeniem prezentacji, po mistrzowsku zajął się Paweł Bukartyk, czarował publiczność w towarzystwie Roksany Jasiak. Dziękujemy dyrekcji, nauczycielom oraz uczniom za przybycie i życzymy wszystkim udanych wakacji.
Jolanta Dziewior

Skip to content