Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wycieczka nagrodowaDnia 17 czerwca 2024r. odbyła się wycieczka nagrodowa dla najaktywniejszych uczniów w roku szkolnym 2024/25. Tym razem uczniowie wybrali Opole. Zwiedziliśmy spacerkiem zabytkową część miasta, m.in. Plac Kopernika, Katedrę, rynek. Przeszliśmy wzdłuż tzw. 'Wenecji Opolskiej’ i przez słynny Most Groszowy. Zasiedliśmy na widowni amfiteatru opolskiego, gdzie mieliśmy okazję przekonać się o jego niezwykłej akustyce dzięki występowi Agaty Luks, która wykonała utwór acapella pt. „Nic dwa razy”. Można zatem powiedzieć że debiut sceniczny na deskach słynnego amfiteatru ma już za sobą. Mieliśmy okazję również zwiedzić opolskie ZOO na wyspie Bolko, gdzie przyglądaliśmy się życiu różnych gatunków zwierząt. Najwięcej emocji wzbudziły oczywiście momenty, kiedy zwierzęta miały swoje pory karmienia. Po raz kolejny przekonaliśmy się że ZOO to świetna zabawa dla wszystkich, bez względu na wiek.

Kolejna wycieczka nagrodowa za rok. Ciekawe jaką destynację tym razem wskażą uczniowie…

Oplus_0

Skip to content