Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Szkolenia nauczycieli w ramach akredytacji nr 2022-1-PL01-KA120-SCH-000105993



Dwie anglistki z naszej szkoły odbyły na przełomie maja i czerwca br. szkolenia w ramach akredytacji nr 2022-1-PL01-KA120-SCH-000105993.

Pani Ewa Markiewka pod koniec maja wzięła udział w szkoleniu „CLIL- Technology & ICT Tools for Teachers working with CLIL” zorganizowanym przez Executive Training Institute w St. Julians na Malcie. Szkolenie miało na celu zapoznanie uczestników kursu z Polski i Włoch z oprogramowaniem i różnymi narzędziami technologicznymi stosowanymi w edukacji.

Natomiast, w dniach 3-7 czerwca pani Katarzyna Herok, uczestniczyła w szkoleniu zorganizowanym przez SpainBcn-Programs, „Creativity & ICT in the classroom” w Barcelonie. Podczas kursu uczestnicy z Węgier, Słowacji i Polski mieli okazję poznać różne narzędzia technologiczne i strategie tworzenia cyfrowej klasy.

Nasze panie znacznie poszerzyły swoją wiedzę na temat najlepszych aplikacji, platform internetowych i zasobów ICT w pracy z uczniami.
W czasie wolnym udało się im również zwiedzić różne miasta, poznać historię oraz podziwiać zabytki Hiszpanii i Malty.

Skip to content