Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Spływ rzeką Rudą28.05.2024 r. klasa 1 bA wzięła udział w spływie kajakowym rzeką Rudą pod opieką p. Ewy Lach i p. Marcina Kowalczyka. Uczniowie mieli okazję zmierzyć się z własnymi słabościami i wykazać się umiejętnościami: orientacji w terenie, pierwszej pomocy, zwinności, podejmowania szybkich decyzji, radzenia sobie w przypadku braku współpracy z kajakiem ;), pracy zespołowej, A do tego była wspaniała zabawa, integracja, gry zespołowe: siatkówka i hip-hop a dla wyczerpanych uczestników wyprawy pyszne jedzenie.


Organizator wycieczki: Ewa Lach

Skip to content