Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wyróżnienie w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym i udział w uroczystej gali „Zawodowo z Pasją”Jest nam niezwykle miło przekazać wiadomość o wyróżnieniu jakie otrzymała Julia Marańda z klasy 3fa (technik fotografii i multimediów) w Wojewódzkim Konkursie Fotograficznym. Tematem konkursu było piękno przyrody w zimowej oprawie. Julia przedstawiła do konkursu trzy prace w ciepłych odcieniach sepii. Jej technika została doceniona przez Jury Konkursu i nagrodzona wyróżnieniem.
Dodatkowo w dniu 28 maja Julia razem z Panią Dyrektor Katarzyną Wróbel i opiekunem Panią Izabelą Banajską, wzięła udział w uroczystej gali „Zawodowo z Pasją”, która odbyła się w PODN w Wodzisławiu Śl..
Uroczystość była podsumowaniem tegorocznych konkursów zawodowych zorganizowanych przez PODN w Wodzisławiu Śl. o zasięgu powiatowym i wojewódzkim, a także wręczeniem nagród laureatom.
Julii serdecznie gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.
Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z wydarzenia oraz zwycięskiej fotografii Julii 🙂

Skip to content