Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Językowe sukcesy naszych uczniów!W tym roku szkolnym po raz pierwszy uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie języka angielskiego i języka niemieckiego organizowanym przez Akademię Nauk Stosowanych w Raciborzu (Instytut Neofilologii).Spośród chętnych wyłoniono w etapie szkolnym naszych reprezentantów –z języka angielskiego byli to: Teresa Pięciurek z kl.4AG, Kacper Sobczyk z kl.3iA oraz Aleksander Styruła z kl.2bA i z języka niemieckiegoLars Kurtok z kl.2gA. Uczniowie w etapie uczelnianym zmierzyli się z częścią pisemną, a najlepsi wyłonieni na podstawie tego testu dodatkowo wzięli udział w części ustnej. Miło nam ogłosić, że Lars Kurtok zdobył I miejsce!!!
Ponadto, 2 uczniów z kl.2pA – Magdalena Rudzka oraz Wojciech Pomykała wzięło udział w XVI edycji konkursu językowego IT English organizowanego przez Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego nr 2 w Raciborzu. Jak co roku, zadania konkursowe sprawdzały znajomość słownictwa związanego z budową, działaniem i obsługą komputera oraz wykorzystaniem technologii informacyjnej we współczesnym świecie. Gratulacje dla Magdaleny, która zdobyła III miejsce w tegorocznej edycji konkursu!!!


Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Skip to content