Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Portugalskie przygody…Portugalskiej przygody Karoliny, Marty, Bartka, Radka, Franka, Igora, Mateusza i Olafa ciąg dalszy … Praca ale i … przyjemności🙂 kąpiel w oceanie w Via Castello, próbowanie tutejszych specjałów – franchesina, nata … , piesza wędrówka do Sanktuariów Bon Jesus i Sameiro – 18 km, połowa pod górę😆 z czego część tylko po schodach, zwiedzanie Guimareš i po raz kolejny pięknej Bragi z najstarszą katedrą na Płw.Iberyjskim. Na zakończenie odbiór certyfikatów i integracja z rówieśnikami z różnych krajów🙂

Portugalia - staż - 2024
portugalia staz 2024 001
« z 15 »
Skip to content