Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Zakończenie szkoły – Maturzyści 2024W dniu 26 kwietnia 2024 roku, w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku, odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego tegorocznych maturzystów. Akademię uświetniła  obecność znamienitych gości: dr Katarzyny Wróbel, przewodniczącego Rady Rodziców pana Marcina Szolca, rodziców, nauczycieli i maturzystów.

Impreza zaaranżowana została w formie gali oskarowej, którą rozpoczął popis duetu wokalnego: Małgosi Pakuły i Emilki Nieć. W mistrzowski sposób, z pełnym profesjonalizmem, galę poprowadzili: Roksana Jasiak oraz Paweł Bukartyk.

Następnie głos zabrali nasi szanowni goście p. dyrektor Katarzyna Wróbel oraz Przewodniczący Rady Rodziców ZSB. Potem nastąpił punkt kulminacyjny programu – wręczenie nagród i statuetek za szczególne osiągnięcia. Uczniowie, w towarzystwie dumnych rodziców, wkroczyli na scenę.

Nagrody i statuetki „Wiewiór 2024” otrzymali:

Dominik Szolc –  za wybitne osiągnięcia naukowe oraz za zdobycie tytułu finalisty w XLVI edycji Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznejw Zielonej Górze.

Nikola Kozik  – za zakwalifikowanie się do III (centralnego) etapu XLVI edycji Olimpiady Wiedzy Geodezyjnej i Kartograficznejw Zielonej Górze.

Dominik Kwiecień i Kamil Pomykała – za wybitne osiągnięcia naukowe.

Dyplomy i gratulacje otrzymali również sportowcy ZSB.

Nie obyło się również bez wspomnień. Z zainteresowaniem obejrzeliśmy wywiady z uczniami klas piątych oraz krótki filmik dokumentujący poczynania naszych maturzystów, w czasie zdobywania wiedzy w ZSB i nie tylko…😊

Imprezę zakończył popis wokalny Michaliny Reis, której pełen emocji występ wzruszył nas do łez.

Teraz już tylko przed naszymi absolwentami egzamin maturalny ….. Trzymamy kciuki! Powodzenia!!!!!

Maturzyści 2024
maturzysci 2024 001
« z 25 »
Skip to content