Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Młody Mistrz Budownictwa 2024W dniu 5.04.2024 r. odbył się VII Wojewódzki Konkurs Młody Mistrz Budownictwa zorganizowany przez CKZiU w Częstochowie we współpracy z Politechniką Częstochowską. Do konkursu przystąpiło 15 drużyn a naszą szkołę reprezentowała 3 osobowa drużyna w składzie: Ksawery Kalinowski, Jakub Bilski, Ksawier Koleczko, z klasy 3bA, która została przygotowana przez mgr. inż. Ewę Lach.
Podczas zawodów równocześnie odbywała się część teoretyczna oraz praktyczna.
Do części teoretycznej przystąpił Ksawery Kalinowski. Z zadaniem praktycznym mieli okazję zmierzyć się: Jakub Bilski oraz Ksawier Koleczko. W trakcie pobytu w murach uczelni uczestnicy i opiekunowie wzięli udział w wykładach.
W ogólnej klasyfikacji zwyciężył zespół z Częstochowy. Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Skip to content