Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

XX WOJEWÓDZKI KONKURS PRAC TECHNICZNYCHW środę 24 kwietnia 2024 r. w Państwowych Szkołach Budownictwa w Bytomiu odbyła się uroczystość podsumowania i rozdania nagród w XX Wojewódzkim Konkursie Prac Technicznych Uczniów Szkół Budowlanych. W tegorocznej edycji do konkursu zostały zgłoszone trzy prace uczniów klasy 3 bA i każda odniosła sukces. W kategorii Budownictwo Konstrukcje zaszczytne I-sze miejsce zdobyła praca badawcza pt. „Kratownice” w wykonaniu Radosława Kurpanika, Bartosza Stefańskiego i Maksymiliana Ślusarza. W kategorii Drogownictwo II miejsce zdobyła praca Nadii Durczok, Jakuba Rojka i Wojciecha Wilka za wykonanie makiety słynnego mostu Tower Bridge. Wyróżnienie otrzymała praca w kategorii Budownictwo Technologia pt. ”Basen i jego hydraulika” Mikołaja Matczaka i Bartosza Miczka. Wszystkie prace zostały wykonane pod kierunkiem Pani Ewy Lach. Serdecznie gratulujemy sukcesów.

Ewa Lach

Skip to content