Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Pozdrowienia ze Splitu w ChorwacjiPozdrowienia ze Splitu w Chorwacji. To właśnie tutaj (6-14.04.2024r.) odbywają się praktyki zagraniczne Erasmus uczniów klas czwartych naszej szkoły – programistów Krystiana i Johna, architektów krajobrazu Bartka i Szymona, budowlańca Doroty oraz uczennic z kierunku wykończenia wnętrz Agaty, Julii i Marceliny.  Po dłuuuugiej podróży dotarliśmy do celu, odbyliśmy spotkanie z przemiłymi gospodarzami projektu i zwiedziliśmy atrakcje tego starego, nadmorskiego miasta. Na początku tygodnia, każdy kierunek pod przewodnictwem mentora miał okazję zapoznać się ze swoją firmą i obowiązkami, którym musi sprostać w czasie stażu. Tak więc programiści usprawniają tabele z bazami danych w jednej z bibliotek, Bartek i Szymon przygotowują i sadzonkują kwiaty na głównym deptaku miasta a dziewczyny malują pokoje w przyszłym hotelu. Po pracy korzystamy z uroków Splitu – cudownej pogody, krystalicznie czystej wody w morzu  i przepysznej lokalnej kuchni. Co przyniesie nam kolejny tydzień – zobaczymy. CHWILO TRWAJ!!!

Erasmus - Chorwacja
erasmus-chorwacja-2024-001
« z 15 »
Skip to content