Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

VIII edycja konkursu „Geodezja z Pasją”Kolejna edycja konkursu „Geodezja z Pasją” za nami. Tegoroczne zmagania odbyły się 16 kwietnia w Katowickim Centrum Edukacji Zawodowej. W zawodach wzięli udział uczniowie klas geodezyjnych z całego województwa. Naszą szkołę reprezentowali Bartosz Sławik (kl.3gA), Jakub Tkaczyk (kl.3gA) i Adam Knapik (kl.4AG). Młodzi geodeci z województwa konkurowali między sobą rozwiązując 3 zadania obliczeniowe, odpowiadając na 60 pytań i wykonując zadanie terenowe. Nasi uczniowie wywalczyli zaszczytne II miejsce w konkursie grupowym. Ponadto możemy pochwalić się finalistami w kategorii indywidualnej, gdzie uczniowie Adam Knapik i Jakub Tkaczyk uzyskując taką samą liczbę punktów wywalczyli IV miejsce. Uczniowie przygotowywali się do konkursu pod okiem nauczycielek: Małgorzaty Maciończyk, Magdaleny Machnik i Anny Gorol. Jesteśmy bardzo dumni z naszych reprezentantów. Dziękujemy organizatorom i życzymy młodym geodetom dalszych sukcesów.


Tekst: A. Gorol

Skip to content