Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Ogromny sukces naszego ucznia na Olimpiadzie!12 kwietnia we Wrocławiu uczeń klasy 4AG Patryk Grzenik zdobył 1 miejsce na etapie okręgowym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych w bloku Architektura Krajobrazu! Tym samym uzyskał awans do etapu centralnego, gdzie zmierzy się z najlepszymi w Polsce.
Ogromne gratulacje dla Patryka, jego Rodziców oraz Magdaleny Masiubańskiej, która przygotowała ucznia do zmagań w olimpiadzie.

kilka słów o olimpiadzie:
„Olimpiada Wiedzy i Umiejętności Rolniczych to jeden z najstarszych i najbardziej prestiżowych konkursów wiedzy oraz umiejętności praktycznych organizowany w naszym kraju, któremu patronuje Ministerstwo Edukacji i Nauki, a także Ministerstwo Rolnictwa i Rozwoju Wsi.
Laureaci i finaliści Olimpiady zgodnie z art. 44 zzze ustawy z 7 września 1991 r o systemie oświaty, są zwolnieni z przystąpienia do części pisemnej egzaminu zawodowego w zawodach odpowiadających zakresom tematycznym Olimpiady, zgodnie z komunikatem w sprawie wykazu turniejów i olimpiad tematycznych związanych z wybraną dziedziną wiedzy, ogłaszanym przez ministra właściwego do spraw oświaty i wychowania.
Organizatorem zmagań jest Komitet Główny OWiUR przy Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie. Patronem medialnym Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Rolniczych jest Agencja Promocji Rolnictwa i Agrobiznesu APRA oraz multiportal rolny agropolska.pl”

Skip to content