Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wyróżnienie uczniów w konkursie programistycznym Silesian CYBERhackathon 2024W dniu 5 kwietnia 2024 r. dwie grupy uczniów naszej szkoły uczestniczyło w konkursie projektowo-szkoleniowym dla szkół średnich Silesian CYBERhackathon 2024 na Politechnice Śląskiej w Gliwicach. Jedną z grup w składzie Denis Bichler, Dawid Szolc, Jakub Lizak, Daniel Mietelski i Robert Wawrzyńczyk nagrodzono WYRÓŻNIENIEM w postaci 1000 zł.
Druga grupa w składzie: Kacper Dziadek, Ksawery Leszczewski, Kuba Aranin, Oktawian Białończyk i Samuel Zimnol czeka sukces za rok :).
Celem Hackathonu jest zwiększanie świadomości społecznej na temat wpływu technologii cyfrowych na życie codzienne oraz zawodowe, w tym na zwiększenie bezpieczeństwa fizycznego i cyfrowego. Technologia oraz język programowania, w którym został przygotowany projekt konkursowy, był dowolny.
W konkursie wzięło udział dwadzieścia pięcioosobowych grup uczniów.
Wyłoniono pięć zwycięskich drużyn najlepszego projektu konkursowego
w postaci prototypu rozwiązania w formie cyfrowej (aplikacji, symulacji, strony www, gry itp.) lub prezentacji takiego prototypu.
Zwycięzcom gratulujemy i zapraszamy innych uczniów do przygotowania się za rok do następnego hackathonu.


Małgorzata Siatkowska

Skip to content