Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

REKOLEKCJE WIELKOPOSTNEW dniach od 4 do 6 marca nasi uczniowie uczestniczyli w rekolekcjach wielkopostnych w kościele parafialnym u Ojców werbistów w Rybniku. Rekolekcje poprowadził ks. Adrian Chojnicki pod hasłem: “Boża rakieta”, która miała odlecieć od powierzchni (płytkość życia) i wznieść się ku górze (sprawy Boże). W czasie rekolekcji towarzyszył śpiew, świadectwa oraz nawet TikTok. Był to czas duchowego wzmocnienia i refleksji dla wielu osób.


Dziękujemy ekipie muzycznej: Julii, Larsowi i Szymonowi, oraz wszystkim uczniom za obecność i zaangażowanie.
Joanna Gebauer

Skip to content