Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Kartki wielkanocne dla samotnych.W odpowiedzi na apel Fundacji „Wolne Miejsce” włączyliśmy się w organizację Metropolitalnego Wielkanocnego Śniadania dla Samotnych w Katowicach, przygotowując kartki świąteczne dla gości tego spotkania. 40 ręcznie wykonanych kartek z dobrym słowem zostały przekazane organizatorowi. Dziękujemy wszystkim, którzy bezinteresownie poświęcili swój czas i włożyli kawałek swojego serduszka w wykonanie kartek.


tekst: E.Rafińska

Skip to content