Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Dzień Przebieranego w ZSBJuż po raz kolejny w naszej szkole miała miejsce karnawałowa i najbardziej kolorowa impreza roku – Dzień Przebieranego – to jedyna i niepowtarzalna okazja, aby wyrazić siebie, wcielić się w rolę swojego ulubionego bohatera, a także sposób, aby nie być pytanym przez cały dzień 😁🎭 Nasi Uczniowie wiedzą jak to się robi, pomysłów im nie brakowało, a stroje wprawiały w zachwyt i wywoływały uśmiechy na twarzach 😄.
Zaczęliśmy od wspólnego zdjęcia. Była z nami Pani Dyrektor, która zaprezentowała się w stroju Tekli w stylu glamour. Kolejnym punktem programu był konkurs na najlepsze przebranie. Jury w składzie: p. Ela Rafińska – koordynator SU, a chwilowo Hinduska, Przewodnicząca SU Julia Niwelt oraz Brajan Janus w roli cudnej owieczki podjęli się tej niezwykle trudnej roli.
Kandydaci oceniani byli w 3 kategoriach: 1) kreatywność, pomysł 2) wykonanie oraz 3) prezentacja. Jak zwykle niesamowicie trudno było oceniać poszczególne stroje. Ostatecznie dzięki średniej arytmetycznej poznaliśmy zwycięzców:
1 miejsce – Bartosz Malik jako Centaur
2 miejsce – Denis Bichler jako Doris – brzydsza siostra Kopciuszka
3 miejsce – Bartosz Krok – Kapitan LWP
Laureaci otrzymali dyplomy, słodkości oraz obiekt porządania uczniów ZSB – Voucher na niepytanie do wykorzystania do końca roku szkolnego 😉
Swoją nagrodę przyznała też publiczność, która uznała Doris za najlepszą kreację, ale tylko jeden głos mniej zyskał Centaur. Zwycięzcom gratulujemy kreatywności, otwartości i dystansu do siebie!
Po zmaganiach konkursowych przyszła pora na gry i zabawy integracyjno – sportowo – rozrywkowe, które tradycyjnie poprowadził niezastąpiony p. Dariusz Garczarek. Ochotników do zabawy nie brakowało, a zmaganiom towarzyszyło sporo śmiechu. Nie zabrakło również skocznej 'belgijki’. Jak dobrze , że czasem są takie dni, kiedy mimo przebrań możemy paradoksalnie bardziej wyrazić siebie. Jeśli otwartych ludzi w naszej szkole nie zabraknie to… kto wie – kolejny Dzień Przebieranego w ZSB już za rok 🙂

Dzień przebieranego 2024
dzien przebieranego 2024 001
Dzień przebieranego w ZSB
« z 13 »

Ps. Więcej zdjęć w albumie na szkolnym Facebooku

tekst: Ela Rafińska

Skip to content