Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Europejski Dzień UmiejętnościUczennica z klasy technik fotografii i multimediów wyróżniona udziałem w prestiżowych warsztatach komiksowych.
18 stycznia br. w Kopalin Zabytkowej Ignacy w Rybniku odbyły się warsztaty z projektowania komiksów realizowane z okazji Europejskiego Roku Umiejętności. Warsztaty zorganizowane zostały przez przedstawicielstwo Komisji Europejskiej w Polsce (PKE). Zajęcia poprowadził Rafał Szłapa – czołowy polski rysownik. Liczba miejsc na warsztatach była ograniczona, a o przyjęciu decydowała jakość nadesłanych prac poglądowych uczniów z rybnickich szkół średnich. Jedynie najlepsi z najlepszych otrzymali szansę wzięcia udziału w tych renomowanych warsztatach, tym bardziej z ogromną radością informujemy o sukcesie naszej uczennicy – Julii Marańdy z klasy 3fA, która została do nich zakwalifikowana i wzięła w nich udział. Julia zdobyła nie tylko nowe umiejętności związane z rysowaniem i tworzeniem fabuł komiksowych, ale również miała możliwość wymiany doświadczeń i nawiązania nowych kontaktów z pasjonatami i przedstawicielami branży przemysłu kreatywnego.
Julii serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych twórczych sukcesów.

Europejski Dzień Umiejętności - warsztaty
europejski dzien umiejetnosci 2024 001
Europejski Dzień Umiejętności
« z 11 »

Izabela Banajska, Bogdan Zaparty
fot. Bogdan Zaparty

Skip to content