Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Noc halloweenowa w ZSBTydzień temu w naszej szkole Samorząd Uczniowski zorganizował wyjątkowe wydarzenie – Noc Halloween w ZSB, która miała miejsce w nocy z 3 na 4 listopada 2023 roku. Wieczorem, o godzinie 21:00, uczestnicy tej niezapomnianej imprezy spotkali się w niesamowicie udekorowanej szkole. Chętni brali udział w Konkursie Upiornej Maski, podczas którego jury wybierało najfajniej przebrane osoby. Oto zwycięska trójca:
1. Kacper Kroemer 1ga
2. Wowra Kamil 1ka
3. Bartosz Malik 3ia

Po zmaganiach konkursowych przyszedł czas na tańce. Humory dopisywały, a parkiet wirował w takt ulubionych piosenek. Wśród utworów nie zabrakło oczywiście „Italo disco”, cieszącego się dużą popularnością wśród uczniów.

Około godziny 1:00 wszyscy wzięli udział w fascynującej grze kryminalnej. Uczniowie zostali podzieleni na dwie grupy. Zadaniem drużyn było szukanie tropów i wspólne zjednoczenie sił w celu odkrycia tożsamości mordercy. Zagadki obejmowały różne dziedziny wiedzy, takie jak matematyka, fizyka czy język polski. Finalnie uczniom udało się odgadnąć, kto pełnił rolę mordercy. Okazało się, że wszystkie tropy i poszlaki doprowadziły do przewodniczącej SU Julii Niwelt, głównej organizatorki i pomysłodawczyni całej imprezy, która wcieliła się na chwilę w czarny charakter.

W okolicach godziny 2:00 uczniowie zaczęli odczuwać zmęczenie. Ci, którzy mieli jeszcze siłę, grali w planszówki, podczas, gdy bardziej znużeni rozłożyli materace i przyjęli pozycję nieco bardziej horyzontalną, oglądając produkcje filmowe związane z tematem imprezy, która zakończyła się o 6:00 rano.

Była to pierwsza noc organizowana w szkole od lat, dlatego też Zarządowi SU zależało na poznaniu opinii uczestników. Okazało się 97% uczestników było zadowolonych z imprezy i wyraziło chęć uczestnictwa w podobnych wydarzeniach organizowanych w naszej szkole.

Dziękujemy wszystkim, którzy przyczynili się do tego, by to wydarzenie mogło dojść do skutku i miało tak fajny klimat.

Noc Halloweenowa w ZSB
Noc Halloweenowa w ZSB
« z 50 »

Tekst: B. Kupczyk, E. Rafińska

Skip to content