Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna14 listopada 2023r. Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w Ogólnopolskiej Olimpiadzie Mitologicznej, w której musieli wykazać się rozległą wiedzą dotyczącą m.in.: wojny trojańskiej, legend tebańskich i argolidzkich, świąt i zwyczajów w starożytnej Grecji. O laur zwycięstwa walczyło 13 Osób zafascynowanych mitologią, a także chęcią pogłębienia wiedzy dotyczącej wierzeń religijnych starożytnej Grecji i Rzymu. Gratulujemy Uczestnikom udziału w olimpiadzie i trzymamy mocno kciuki za jej wyniki.

Skip to content