Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Pożegnanie maturzystów.28 kwietnia w Zespole Szkół Budowlanych w Rybniku odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego klas maturalnych. Na początku uroczystości, Pani dyrektor Katarzyna Wróbel, złożyła maturzystom najserdeczniejsze życzenia. Pogratulowała ukończenia szkoły oraz życzyła powodzenia na maturze. Kilka słów do maturzystów powiedział przedstawiciel Rady Rodziców Pan Marcin Szolc, który zwrócił się do uczniów, ale także docenił nauczycieli za cierpliwość, wyrozumiałość oraz przekazaną wiedzę. Następnie reprezentanci klas maturalnych wyrazili uznanie dla swoich nauczycieli, a przede wszystkim podziękowali wszystkim wychowawcom klas.

Chwilę później uczniowie, którzy zdobyli świadectwa z wyróżnieniem zostali wraz z swoimi rodzicami zaproszeni na środek, aby przyjąć gratulacje od Dyrekcji i wychowawców. W tym roku było dziesięcioro takich uczniów. Ich rodzice otrzymali listy gratulacyjne, a uczniowie bony książkowe, dyplomy i oczywiście świadectwa z czerwonym paskiem.

Na akademii zostali, także wyróżnieni uczniowie, którzy podczas swojej czteroletniej nauki osiągali sukcesy sportowe i zawodowe. Wszystkim nagrodzonym serdecznie gratulujemy.

Całą akademię, pod okiem nauczycielek Anny Wicenciak, Katarzyny Herok i Magdaleny Machnik poprowadzili uczniowie młodszych klas, którzy chcieli pożegnać starszych kolegów. Przygotowali oni krótki program artystyczny, który w niektórych momentach był wzruszający, ale zawierał też elementy humorystyczne.

Teraz wszyscy kibicujemy absolwentom na maturach.

Pożegnanie maturzystów 2023
pozegnanie-maturzystow-2023 001
Pożegnanie maturzystów 2023
« z 53 »
Skip to content