Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Podsumowanie XIX Wojewódzkiego Konkursu Prac Technicznych26 kwietnia 2023r. w budynku Państwowych Szkół Budownictwa w Bytomiu odbyło się uroczyste podsumowanie XIX Wojewódzkiego Konkursu Prac Technicznych. Uczniowie naszej szkoły wykonali projekty pod kierunkiem Pani Ewy Lach – Nauczyciela przedmiotów budowlanych oraz Pani Dagmary Wawrzyńczyk – Nauczyciela uczącego przedmiotów na kierunku Architektura krajobrazu. Ich trud nie poszedł na marne, wśród 31 prac ze szkół województwa śląskiego Uczniowie klasy 2bA8 zdobyli 3 miejsca II w kategorii: drogownictwo – Filip Kruszyński, budownictwo – technologia: Dominika Kozielska, Wiktoria Jóźwiak oraz budownictwo: konstrukcje: Nadia Durczok, Jakub Rojek oraz 3 wyróżnienia dla: Uczennicy klasy 2kA8 – Zuzanny Franiczek oraz Uczniów klasy 3aG8: Szymona Klimusa oraz Patryka Grzenika. Poziom konkursu był bardzo wysoki i należało spełnić wszystkie warunki regulaminu. Tym bardziej zasłużone gratulacje dla wszystkich jego laureatów. Prace wszystkich uczestników zostały wyeksponowane, każdy miał okazję porozmawiać z członkami Jury na tematy związane z budownictwem i projektowaniem oraz wysłuchać ewentualnych uwag dotyczących swojego projektu. Uczestnicy spotkania wzięli udział w wykładzie P. mgr inż. Małgorzaty Mazur na temat: „Cyfryzacja – przyszłość budownictwa” podczas którego dowiedzieli się dużo praktycznych informacji.

Skip to content