Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Przedświąteczna wizyta w Muzeum ŚląskimDnia 21.12.2022 klasa 3AG8 wraz z nauczycielami: p. Izabelą Przeliorz, p. Patrycją Wakulińską, p. Sylwią Heller-Groborz oraz księdzem Heribertusem Wea wzięli udział w wycieczce do Katowic. Podróż odbyła się koleją. Uczniowie i nauczyciele odwiedzili wystawę historyczną Muzeum Śląskiego na temat historii i sztuki Górnego Śląska od czasów starożytnych po czasy PRL-u. Przemieszczenie się w czasie było dla wszystkich niezwykle cenne i ciekawe, tym bardziej, że wielu rzeczy o swojej „małej ojczyźnie” nie wiedzieliśmy. Na koniec historycznej wędrówki podeszliśmy pod pomnik Antalla i Sławika, by udać się na jarmark świąteczny w centrum Katowicach i poczuć świąteczną atmosferę.

Tomasz Marcisz kl. 3 AG8

Skip to content