Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

MAMY TO!!! SREBRNA TARCZA jest nasza!!!🥈🏆12 stycznia 2023r. opublikowano najnowszy ranking „Perspektyw”, który tworzony jest na podstawie kilku czynników. Wśród nich są sukcesy uczniów w olimpiadach, wyniki egzaminów maturalnych z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a także w przypadku techników, wyniki egzaminu zawodowego.
Nasza szkoła znalazła się na 220 pozycji w rankingu głównym techników w Polsce oraz na 196 pozycji w rankingu maturalnym techników w naszym kraju. W województwie śląskim nasze Technikum nr 4 im. H. Sławika zajęło 29 miejsce wśród szkół technicznych.
Uzyskaliśmy tym samym zaszczytny tytuł SZKOŁY ZE SREBRNĄ TARCZĄ!🥳

Skip to content