Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Finał pomocy dla Baru i WinnicyJeszcze przed Świętami, tj.22.12.2022r., agregat prądotwórczy wraz z żywnością i innymi potrzebnymi rzeczami trafił do Baru i Winnicy w Ukrainie. Pomoc ta była możliwa dzięki: darczyńcom z naszej szkoły, organizatorce akcji – pani Beacie Sudzie i społeczności SP 21 w Niedobczycach, pomocy finansowej „Fikołka” Małgorzaty Błaszczyk. Rzeczy zawiózł do Lwowa p. Piotr Suda wraz z zaprzyjaźnionymi osobami, skąd odebrane zostały przez p. Mikołaja Kurta prezesa Polonii w Barze. Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim za pomoc.


Izabela Przeliorz

Skip to content