Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Konkurs „Wiedźmin”
25 października, we wtorkowe przedpołudnie 11 najodważniejszych uczniów (spośród 16 zgłoszonych), miłośników twórczości Andrzeja Sapkowskiego zmagało się z arcytrudnymi zadaniami podczas konkursu czytelniczego „WIEDŹMIN”. Tylko uważny czytelnik mógł wyjść z tej bitwy zwycięsko…
Po zaciętej rywalizacji z arcytrudnymi pytaniami 1 miejsce wywalczył bezapelacyjnie Konrad Hippman z kl. 2pa8, 2 miejsce przypadło w udziale Pawłowi Studnikowi z kl. 2ia8. Na 3 miejscu było już bardzo gęsto. Dokładnie tę samą ilość punktów zdobyli: Bartosz Wypiór z kl. 2ga8, Patryk Budniok z kl. 4ia oraz Kuba Raszczyk z kl. 2ka8.
Laureatom serdecznie gratulujemy! Pozostałym uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie i tradycyjnie zapraszamy do aktywnego udziału w przyszłych inicjatywach bibliotecznych 🙂


Tekst: E.Rafińska

Skip to content