Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Wycieczka klasy 1kA8 i 2FA8W piątek 28 października klasy 1kA8 i 2FA8, wraz z opiekunami p. Iwoną i Bogdanem Zaparty, i p. J. Mikułką wybrały się na wycieczkę do Katowic. Celem głównym było obejrzenie wystawy Vincenta van Gogha oraz zwiedzenie Nikiszowca – dzielnicy robotniczej Katowic.
VAN GOGH Multi-Sensory Exhibition to wystawa stworzona z użyciem najnowszych technologii multimedialnych. Obrazy wprawiane w ruch były wyświetlane na wielu ekranach oraz ścianach sali, co pozwalało poczuć jakby było się w ich wnętrzu. Dopełnieniem klimatu był podkład muzyczny przerywany cytatami lektora, fragmentami listów Mistrza do jego brata Theo.
Po wystawie grupa udała się na Nikiszowiec. Zanim uczniowie rozpoczęli zwiedzanie osiedla zostali podzieleni na grupy i zostało im przydzielone zadanie – każda grupa otrzymała 8 zdjęć charakterystycznych obiektów Nikiszowca, które musiała odnaleźć i uwiecznić na zdjęciu. Zdjęcia wykonane przez uczniów prezentujemy w galerii. Wszyscy wrócili z wycieczki zadowoleni i pełni wrażeń.

Wycieczka klasy 1kA8 i 2FA8 - 2022
wycieczka-klas-1ka8-2fa8-2022 005
Wycieczka klas 1ka8 i 2fa8
« z 23 »

J.Mikułka

Skip to content