Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Program ERASMUS+ – job shadowing – BragaW dniach 12-17 czerwca odbył się job shadowing nauczyciela zawodu oraz nauczyciela języka angielskiego zawodowego w Portugalii, w Bradze. Wyjazd został zrealizowany z programu ERASMUS + w ramach posiadanej akredytacji.
Uczestniczyły w nim panie Katarzyna Wróbel i Małgorzata Maciończyk. W programie pobytu podstawowym założeniem była obserwacja pracy w firmach geodezyjnych i budowlanych. Firmy te specjalizowały się zarówno w typowych pomiarach geodezyjnych, jak np. firma SYNERGEO, tworzeniu map przy pomocy dronów np. FIREMAPS oraz pracami projektowo-budowlanymi połączonymi z obsługą geodezyjną. Ciekawym doświadczeniem było zapoznanie się z pracą tych firm, których działalność odbywa się na nieco innych zasadach niż w Polsce.

Skip to content