Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Spotkanie z Panią Karoliną Jonderko17 maja klasy o kierunku fotografia i multimedia wzięły udział w spotkaniu z Panią Karoliną Jonderko. Pani Karolina jest absolwentką Warszawskiej Szkoły Filmowej oraz Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej i Telewizyjnej i Teatralnej im. Leona Schillera w Łodzi oraz laureatka wielu konkursów fotograficznych, m.in. World Press Photo, Grand Press Photo, International Photography Awards (USA).
Podczas spotkania uczniowie mieli możliwość zapoznania się z wybranymi projektami fotograficznymi pani Karoliny Jonderko oraz procesem ich tworzenia, sposobami finansowania pracy nad projektem oraz możliwości publikacji.
Życzymy pani Karolinie dalszych sukcesów, a naszym uczniom dążenia do osiągnięcia jak najwyższych celów w zawodzie fotografa!

Magdalena Szklanny

Skip to content