Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

FINAŁ ETAPU CENTRALNEGO OLIMPIADY “BUDUJ Z PASJĄ”W dniach 27-29.05.2022 r. w Tarnobrzegu przeprowadzony został etap centralny XI Olimpiady “Buduj z Pasją”, w którym wzięło udział 15 najlepszych drużyn budowlanych, będących przedstawicielami swoich okręgów.
Zespół Szkół Budowlanych w Rybniku reprezentowała drużyna w składzie: Rozalia Niemiec i Miłosz Adamczyk z klasy 4bA. Uczniowie ZSB zdobyli największą liczbę punktów w zadaniach praktycznych i teoretycznych. Nasza drużyna pod opieką mgr inż. Grażyny Foreiter zajęła I miejsce wśród najlepszych zespołów w Polsce.
I miejsce wśród uczestników olimpiady, to również zaszczytny tytuł laureata, a także indeks na Wydział Budownictwa Politechniki Częstochowskiej.
Gratulujemy zwycięzcom etapu centralnego i życzymy sukcesów w dalszej nauce i pracy zawodowej.

Grażyny Foreiter

Skip to content