Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

WorkAble Erasmus+ – wizyta w GrecjiW dniach 16-19 maja w Grecji odbyło się kolejne spotkanie kadry zarządzającej w ramach projektu 'WorkAble’ Erasmus+.
W trakcie pobytu uczestnicy dokonali ewaluacji poprzedniego etapu, który odbył się w ZSB w Rybniku, zwiedzili szkołę swoich gospodarzy i mieli okazję przyjrzeć się ich pracy z uczniami o specjalnych potrzebach edukacyjnych na kierunkach krawiectwo, ogrodnictwo, stolarstwo i tkactwo. Znalazł się również czas na zwiedzanie pięknego miasta Saloniki oraz okolic, kosztowanie pysznej lokalnej kuchni oraz wymianę doświadczeń i dobrych praktyk.

Skip to content