Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Spotkanie z Panią Ewą Madej „Włóczykij z obiektywem”W dniu 16 maja odbyło się w naszej szkole spotkanie z Panią Ewą Madej pt.: „Włóczykij z obiektywem”. W spotkaniu udział wzięła klasa II PF8– grupa fotograficzna i klasa I fB8. Pani Ewa Madej z wykształcenia filmoznawca z zamiłowania podróżniczka i fotograf. Za swoje dokonania w dziedzinie kultury uhonorowana została odznaką „Zasłużona dla Kultury Polskiej”. W trakcie spotkania Pani Ewa z pasją opowiadała o swoich zdjęciach jakie wykonała w trakcie licznych podróży, a także przekazała szereg przydatnych rad przyszłym fotografom. Bardzo dziękujemy za spotkanie i liczymy na kolejne.

Skip to content