Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Uroczyste zakończenie roku szkolnego przez maturzystów„Ale to już było i nie wróci więcej”- ta myśl towarzyszyła na pewno tegorocznym maturzystom Zespołu Szkół Budowlanych w dniu 29 kwietnia, kiedy odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego, w którym uczestniczyli uczniowie pięciu klas technicznych :4bA,4 gA, 4i A, 4iB, 4 wA.
O tym, że to wspaniali młodzi ludzie świadczyły słowa podziękowań za włożony trud Pani Dyrektor dr Katarzyny Wróbel oraz wręczone przez wychowawców świadectwa z wyróżnieniem oraz nagrody i dyplomy za szczególne osiągnięcia. Nie zapomniano również o wyjątkowo zaangażowanych rodzicach, których uhonorowano listami gratulacyjnymi i brawami.

Całość zakończył program artystyczny przygotowany przez uczniów klasy 3iA8, w którym młodsi koledzy, w rytmie kosmicznej muzyki, zaprezentowali na wesoło jeden dzień z życia szkoły.

Tegorocznym absolwentom życzymy powodzenia, a egzamin maturalny niech będzie dla Was łatwym i bezstresowym przejściem w dorosłe życie.

Życzenia składa cała społeczność szkolna.

Uroczyste zakończenie szkoły przez maturzystów
« z 50 »
Skip to content