Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Mamy finalistkę  XXXV Centralnej Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych!!!!!W dniach 7-9 kwietnia 2022r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. Kazimierza Gzowskiego odbył się jubileuszowy XXXV Finał Centralny  Olimpiady Wiedzy i Umiejętności Budowlanych  organizowany przy współpracy z Politechniką Opolską.
Naszą szkołę godnie reprezentowała uczennica klasy IVbA Technikum Budowlanego – Rozalia NIEMIEC. Dzięki ogromnej determinacji, wkładowi pracy własnej i merytorycznemu wsparciu mgr inż. A. Grębockiej, Rozalia rozwiązała zadania, które poziomem trudności przekraczały podstawę programową szkoły średniej i uzyskała tytuł FINALISTY. Gwarantuje on jej celujące stopnie z przedmiotów zawodowych, zwolnienie z części pisemnej egzaminu potwierdzającego kwalifikacje w  zawodzie oraz wymarzony indeks na uczelnie techniczne związane z budownictwem.
Warto dodać, iż  do rywalizacji w zawodach centralnych przystąpiło 90 uczniów z 37 szkół reprezentujących 12 okręgów. 
GRATULACJE dla ROZALII i wszystkich nauczycieli przedmiotów zawodowych, którzy przyczynili się do sukcesu.


Tekst: A. Grębocka

Skip to content