Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

ROK TŁUSTY – BIEG SZÓSTYNARESZCIE… po dwóch latach „CHUDYCH” nastał rok „TŁUSTY” czyli … po raz kolejny odbył się Bieg Kopernika i szósta edycja biegu już za nami.
W sobotę 12 marca 2022r. na terenach Nadleśnictwa Rybnik, w dzielnicy Paruszowiec – Piaski o godz. 10.00 stanęło na starcie ponad 230 zawodników do biegu na dystansach 5 i 10 km, a chwilę po nich do marszu Nordic Walking na dystansie 5 km.
Ogromną radością był dla nas fakt, że w 6 Biegu Kopernika pobite zostały 4 z sześciu jego rekordów: w biegu na 10 km w kategorii kobiet i mężczyzn, w biegu na 5 km w kategorii kobiet oraz w marszu Nordic Walking w kategorii mężczyzn.
Gratulujemy rekordzistom, gratulujemy wszystkim zwycięzcom i wszystkim zawodnikom, którzy stanęli na starcie i ukończyli rywalizację.
Patronatem honorowym objął nasz bieg Prezydent Miasta Rybnika, a naszymi patronami medialnymi byli: Radio 90, portal rybnik.com.pl, TVP Katowice oraz TVT.

W tym roku po raz pierwszy naszym partnerem strategicznym był Operator Gazociągów Przesyłowych GAZ SYSTEM S.A. Serdecznie dziękujemy za ogromny wkład w organizację całości przedsięwzięcia.

Do zobaczenia na kolejnym biegu za rok…

Skip to content