Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Rocznica wprowadzenia stanu wojennegoW związku z przypadającą w tym roku 40 rocznicą wprowadzenia stanu wojennego w Polsce szkoła nasza przystąpiła do projektu „Gdy gaśnie pamięć ludzka, dalej mówią kamienie – 13 grudnia 1981 – PAMIĘTAMY!”.

W ramach obchodów uczniowie rybnickiej budowlanki mogli zapoznać się z wystawą pt. „Przemilczane historie – na znaczkach Poczty Podziemnej z lat osiemdziesiątych XX wieku”, wybranym klasom prezentowano film „Nie zabierajcie mamy” –  ukazujący sytuację aresztowanych kobiet w czasie stanu wojennego. W dniach 9-17 grudnia zorganizowano wystawę poświęconą najważniejszym aspektom stanu wojennego. Zwieńczeniem obchodów było spotkanie w Domu Kultury w Niedobczycach z emerytowanym nauczycielem naszej szkoły p. Andrzejem Stobierskim, który w stanie wojennym nielegalnie drukował „Notatnik Solidarności”.

Rocznica wprowadzenia stanu wojennego
« z 10 »
Skip to content