Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Dzień z PasjąJuż kolejny raz Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w konkursie „Dzień z Pasją” zorganizowanym przez Zespół Szkół Technicznych w Rybniku. Uczniowie mieli za zadanie nakręcić krótki film, w którym mieli przedstawić siebie, opowiedzieć o swoich zainteresowaniach, przybliżyć ich początki oraz opisać w jaki sposób stały się ich wielką pasją. Na zakończenie trzeba było zaprezentować swój talent. Zgłosiła się Trójka Wspaniałych: Marta Przybyła, Paulina Piła oraz Brajan Janus. Wśród 16 laureatów rybnickich szkół nasza Trójka została doceniona przez jury i otrzymała wysokie lokaty.

Marta Przybyła (klasa 2PF8) zajęła I miejsce za fotografię artystyczną.

Brajan Janus (klasa 1IA8) zdobył III miejsce za taniec, który stał się jego sposobem na wyrażanie emocji.

Wyróżnienie otrzymała Paulina Piła (klasa 1BA8) za zdolności muzyczne oraz wrażliwość artystyczną.

Zdolną mamy młodzież 🙂

Podziękowania należą się Pani Elżbiecie Rafińskiej, która sprawowała opiekę merytoryczną i zadbała o zgłoszenie naszych Uczniów do konkursu:-)

Gratulujemy Wam talentu, pasji, chęci do podzielenia się nią oraz wytrwałości i samozaparcia, by każdego dnia dążyć do tego, by stawać się jeszcze lepszym i szlifować ten diament, jaki bez wątpienia posiadacie 🙂

Skip to content