Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Otrzęsiny programistów z 1pA801.10.2021r. tradycji stało się zadość i odbył się chrzest klasy I pA8. Starsi koledzy z III i A poddali próbie pierwszoklasistów, którzy ,od tego właśnie dnia, mieli się stać pełnoprawnymi uczniami naszego technikum.
Poszczególne zadania przygotowane przez informatyków wymagały od kandydatów na programistów: współdziałania, refleksu i znajomości tajemnic komputera. Pierwszaki wzorowo wywiązały się z zadania.
Siedem dni wcześniej uczniowie klasy 1pA8 sprawdzili się w zespołowej grze -paintball, popisując się doskonałą kondycją fizyczną i niezwykłym poczuciem humoru. Podczas wycieczki do Kamienia uczniowie odkrywali dobre strony pracy zespołowej.

Otrzęsiny 1pa8 - 2021
« z 9 »
Skip to content