Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Otrzęsiny klasy 1fA8W dniu 1.10 2021 odbyły się otrzęsiny klasy 1fA8, które zostały przygotowane przez klasę 2BW8 .Starsi koledzy przygotowali dla pierwszoklasistów różne zadania, w których musieli wykazać się różnymi umiejętnościami. Jako że to fotograficzna klasa trzeba było wykonać zdjęcie z konkretnym gatunkiem drzewa. Bieg z piłeczką na łyżce nie należał do łatwych zwłaszcza gdy zawiał wiatr. Przeciąganie liny w grupach okazało się wyczerpujące i do rywalizacji włączono starszych kolegów. Ale chyba najtrudniejsze okazało się zjedzenia jabłka zawieszonego na sznurku. Tutaj zaledwie jedna osoba zdołała je nadgryźć. Wrócili wszyscy do szkoły zmęczeni ale pierwszoklasiści już jako pełnoprawni członkowie społeczności ZSB w Rybniku .
Otrzęsiny 1fA8 - 2021
« z 37 »
Katarzyna Musiolik
Skip to content