Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Otrzęsiny klasy 1ga81 października 2021 r. odbyły się tzw. „otrzęsiny” klasy 1gA8. Uczniowie zmierzyli się z szeregiem konkurencji geodezyjnych: próbowali wykonać odczyty tachimetrem, zwijali ruletkę na czas, wykonywali pomiary w terenie czy rysowali swoje pierwsze szkice. Na twarzach poza uśmiechami pojawiły się charakterystyczne kocie wąsy. Konkurencje dla pierwszoklasistów perfekcyjnie przygotowała klasa 3gA8 pod okiem nauczycieli: Magdaleny Machnik i Rafała Chwastka. Impreza zakończyła się wypowiedzeniem ślubowania przez uczniów i wręczeniem symbolicznych medali. Uczniowie klasy 1gA8 zostali oficjalnie przyjęci do grona uczniów Zespołu Szkół Budowlanych.

Otrzęsiny klasy 1ga8
Otrzęsiny klasy 1ga8
« z 8 »

tekst: M.Machnik

Skip to content