Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Dzień Edukacji Narodowej 202014 października podczas uroczystej akademii z okazji Dnia Edukacji Narodowej przedstawiciele społeczności szkolnej ZSB w Rybniku podziękowali nauczycielom za trud wkładany każdego dnia w naszą edukację, za każdy uśmiech i dobre słowo, za tak trudny czas edukacji zdalnej oraz nowej rzeczywistości COVID-19. Słowa podziękowania i uznania skierowali również do pracowników administracji i obsługi, którzy wspomagają pracę nauczycieli i przyczyniają się do tworzenia przyjemnych i bezpiecznych warunków nauki i pracy.
Życzymy dużo zdrowia, cierpliwości, wytrwałości, sukcesów zawodowych oraz zadowolenia wszystkim pracownikom szkoły!

DEN2020
Dzień Edukacji Narodowej 2020 002
« z 8 »
Skip to content