Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Projekt do budżetu obywatelskiego 2021Wkrótce wszyscy mieszkańcy naszego miasta będą mogli wziąć udział w głosowaniu nad projektami do budżetu obywatelskiego, które zostaną zrealizowane w 2021 roku. Głosowanie potrwa od 19 do 23 października br. Każdy mieszkaniec będzie mógł oddać jeden głos na projekt lokalny i jeden głos na projekt ogólnomiejski.

Głosować będzie można w sposób tradycyjny – wrzucając kartę do głosowania do urny. Karty do głosowania będzie można pobrać w Punkcie Informacji Miejskiej halo!Rybnik zgodnie z następującym harmonogramem pracy:
poniedziałek – czwartek w godz. 10.00 – 19.00
piątek w godz. 10.00 – 13.00
lub przez internet od poniedziałku, 19 październik br. od godz. 08.00 do piątku, 23 października br. do godz. 24.00.
Wszystkie projekty lokalne i ogólnomiejskie są wybierane w drodze głosowania. Minimalna liczba głosów, jaka musi być oddana na dany projekt, aby mógł być uznany za wybrany do realizacji musi wynieść 4000 w przypadku projektów ogólnomiejskich, a w przypadku projektów lokalnych – 5% liczby mieszkańców dzielnicy miasta, której projekt dotyczy.
Szczegóły dotyczące głosowania są dostępne na miejskiej stronie internetowej
https://www.rybnik.eu/dla-mieszkancow/aktualnosci/aktualnosc/budzet-obywatelski-glosowanie-od-19-pazdziernikaW dzielnicy Meksyk, w której znajduje się nasza szkoła, złożony został projekt lokalny:  Grzbietem, kraulem i klasykiem w Budowlance pływamy z Meksykiem  (Kurs nauki i doskonalenia pływania dla dzieci i dorosłych dzielnicy Meksyk. Szkolenie z pierwszej pomocy przedmedycznej i bezpieczeństwa nad wodą podczas wakacji. Dzień Dziecka z zawodami kończącymi kurs oraz gry, zabawy i imprezy towarzyszące. Zajęcia z aqua fitness dla kobiet).
Zapraszamy do głosowania na projekt lokalny dzielnicy Meksyk ☺ 
Skip to content