Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Kolejny sukces budowlańców !!!!!W dniu 25.04.2018 r. odbyła się III Edycja Wojewódzkiego Konkursu ,,Młody Mistrz Budownictwa” skierowana do uczniów szkół województwa śląskiego, które prowadzą kształcenie w zawodzie Technik Budownictwa. 

 Do rywalizacji stanęło piętnaście szkół z województwa śląskiego: Każda placówka mogła zgłosić do konkursu jedną trzyosobową drużynę, która musiała wykazać się wiedzą teoretyczną z zakresu budownictwa oraz umiejętnościami praktycznymi w obszarze murarskim. Konkurs był podzielony na dwie części: część pisemną składającego się z zadań otwartych i zadania praktycznego polegającego na wykonaniu przez dwuosobowy zespół montażu okna w ościeżach według załączonej dokumentacji. Suma zdobytych punktów z części pisemnej oraz praktycznej wyłoniła najlepsze szkoły budowlane w województwie śląskim.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie: Michał Paszak ,Szymon Dronszczyk i Daniel Liszowski, która zajęła zaszczytne II miejsce. Opiekunem uczniów była mgr inż. Aniela Grębocka.

Wszyscy zawodnicy otrzymali ciekawe nagrody!

UCZESTNIKOM GRATULUJEMY SUKCESU!!!!

Skip to content