Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Rybnickie Targi Edukacji 201821 marca odbywały się na terenie naszej szkoły Rybnickie Targi Edukacji. Już kolejny raz mieliśmy zaszczyt być gospodarzami tej imprezy. Chociaż aura za oknem nie była tego dnia najlepsza, frekwencja na Targach była imponująca. Odwiedziło nas tego dnia około 1,5 tys. osób – przede wszystkim gimnazjalistów, nauczycieli oraz rodziców.
Targi trwały od godz. 9.00 do 14.30. Uroczyste rozpoczęcie miało miejsce w OPP „Przygoda”. Na gali otwarcia obecny był Prezydent Miasta Rybnika pan Piotr Kuczera , dyrektorzy wszystkich szkół ponadgimnazjalnych z Rybnika oraz przedstawiciele wybranych gimnazjów.

Wszystkie szkoły ponadgimnazjalne z Rybnika i okolic obecne na Targach, miały możliwość
w ciekawy sposób przedstawić swoją ofertę edukacyjną. Były więc pokazy robotów, symulatory jazdy, egzotyczne zwierzęta, gadżety i wiele innych atrakcji. Każda ze szkół reprezentowana była przez maskotkę,
z którą można było zrobić sobie pamiątkowe zdjęcie. W świetlicy działała kawiarenka, gdzie zmęczeni zwiedzający mogli poczęstować się słodkościami przygotowanymi przez uczniów i rodziców naszej szkoły. Była też Foto”Budka” z możliwością zrobienia sobie zabawnego zdjęcia.

Koordynatorem imprezy była mgr Grażyna Budziarska. W przygotowania i realizację zaangażowani byli wszyscy nauczyciele, wielu uczniów oraz pracownicy obsługi ZSB. Za wkład pracy, zaangażowanie
i kreatywność w działaniu – wszystkim należą się WIELKIE PODZIĘKOWANIA!

Skip to content