eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

XXV Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB

W dniu 07 marca 2018r. na basenie szkolnym Zespołu Szkół Budowlanych odbył się    XXV Mityng Pływacki o Puchar Dyrektora ZSB.

Jak co roku w zawodach wystartowały rybnickie szkoły ponadgimnazjalne. W zawodach wzięło udział 70 uczniów i uczennic, którzy rywalizowali na dystansie 50 m. stylem dowolnym, klasycznym, grzbietowym i motylkowym oraz na dystansie 100 m. stylem zmiennym.

Po zaciętych i pasjonujących wyścigach pływackich najlepszą szkołą okazało się I LO im. Powstańców Śląskich. Na drugim miejscu uplasował się Zespół Szkół Budowlanych, a na najniższym stopniu podium stanęło IV LO im. M. Kopernika. Puchar przechodni Dyrektora ZSB trafił na stałe do I LO, gdyż wygrali klasyfikację generalną po raz trzeci z rzędu i zgodnie z regulaminem zatrzymują puchar.

Wszystkim zawodnikom dziękujemy za uczestnictwo i zaangażowanie, a najlepszym gratulujemy zwycięstwa. Brawo!!!!

Tekst: J. Szulik