Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Olimpiada ,, Buduj z pasją”W dniu 14.03.2019 r. w Zespole Szkół Budowlano-Ceramicznych w Gliwicach odbył się etap regionalny Olimpiady ,,Buduj z pasją”. Motywem przewodnim było wykazanie się wiedzą i umiejętnościami z kwalifikacji budowlanej B.18. Nasza reprezentacja w składzie Remigiusz Bochenek i Nikodem Rozmus z klasy 2bA Technikum Budowlanego zajęła 12 miejsce. Zadanie polegające na rozwiązaniu testu z wiedzy teoretycznej oraz wymurowaniu słupa z cegły nasi chłopcy wykonali bardzo dobrze biorąc pod uwagę fakt, iż kształcą się w zakresie innej kwalifikacji zawodowej BD.29. Dziękując za udział i godne reprezentowanie naszej szkoły życzymy powodzenia oraz sukcesu w następnej edycji Olimpiady.

Opiekun: Mirek Czerkawski

Skip to content