Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Nieodpłatna pomoc prawnaW związku ze zdalnym funkcjonowaniem na terenie Miasta Rybnika punktami nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego, zachęcamy do zapoznania się z informacjami zamieszczonymi na miejskiej stronie internetowej (e-ulotkami, i e-poradnikami) w zakładce pn. bezpłatna pomoc prawna Nieodpłatna pomoc prawna.

Skip to content