Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Spotkanie informatykówW dniu 23 stycznia uczniowie klas 3 i 4 technikum informatycznego uczestniczyli w spotkaniu z pracownikami firmy The Farm, która jest pionierem na rynku nowych technologii oraz jednym z najbardziej doświadczonych zespołów producenckich w polskiej branży gier.

Spotkanie było świetną okazją aby poszerzyć swoją wiedzę o procesie tworzenia gier oraz pracy testera gier komputerowych, grafika czy programisty. Prowadzący nawiązali dobry kontakt z młodzieżą, która wykazała się aktywnością i chętnie zadawała dodatkowe pytania. Wszyscy uczestnicy ze spotkania wyszli zadowoleni.

Tekst: Patrycja Muras

Skip to content