Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Zbiórka dla schroniskaW ubiegłym tygodniu zakończyła się szkolna zbiórka na rzecz naszego rybnickiego schroniska dla zwierząt. Z tej okazji, szkolny klub „Pomocna dłoń” pragnie podziękować serdecznie w imieniu tych, którzy swojego głosu nie mają, czyli wychowanków schroniska – wszystkim osobom, które włączyły się do akcji i wspomogły nas karmą, kocem czy też garnkiem.
W tym roku nasza listopadowa zbiórka wypadła naprawdę dobrze, zgromadziliśmy bardzo dużo suchej karmy dla psów i kotów oraz innych drobiazgów, które wspomogą poprawę warunków bytu w schronisku, zwłaszcza teraz w okresie zimowym.
Jeszcze raz, dziękujemy uczniom oraz innym z osobom, które w jakikolwiek sposób nam pomogły.

Klub „Pomocna dłoń”

Skip to content