Logotypy EFS
Technikum nr 4
Szkoła branżowa

Adres szkoły:
ul. Świerklańska 42
44-200 Rybnik
Telefon:
+32 42 222 79 (tel/fax)
+32 42 227 96
+32 42 261 00
E-mail:
zsbrybnik@gmail.com
Technikum akademickie
Posiadamy status techników akademickich następujących ośrodków:
Politechnika śląska

Centrum kształcenia inżynierów

Uniwersytet śląski

Wyższa szkoła techniczna

Biuletyn Informacji Publicznej


eTwinning

Konkurencyjność uczniów ZSB w Rybniku na rynku pracy

Erasmus +

Zaprzysiężenie nowego Zarządu SU28 października miało miejsce zaprzysiężenie nowego Zarządu SU, wybranego w szkolnych demokratycznych wyborach. Oto nowe władze Samorządu Uczniowskiego na rok szkolny 2019/20 z podziałem na funkcje:
– Przewodniczący: Radosław Blacha (3gi), – Zastępcy: Paulina Świety (1wa) i Jakub Winsławski (3gi), – Sekretarz: Aleksandra Reś (3gi), – Zastepca sekretarza: Wiktoria Cichon (3gi). Członkiem honorowym zostaje nasza dotychczasowa przewodnicząca, Emilia Frąś z klasy 4bb, której dziękujemy za lata dobrej współpracy, z kolei nowo wybranemu Zarządowi życzymy głowy pełnej pomysłów, zapału i konsekwencji w realizacji zamierzeń oraz satysfakcji z działania na rzecz społeczności szkolnej 🙂
tekst: E. Rafińska
Skip to content